FacebookLinked InTwitter

Adapter LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D

Adapter LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptery
Porównaj produkty
Marka: Solarix Gdzie kupić?
Linked In Twitter
Informacje o produkcie
+48 221021560
info@solarixsystem.pl
Okres gwarancji: 5 lat
Kod produktu: 70211125
Jednostka miary (JM): sztuk
Min. zamawiana ilość (JM): 1
Adapter światłowodowy Solarix LC multimode OM2 duplex
  • Product Adapter LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptery
  • Product Adapter LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptery
  • Product Adapter LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptery

Adaptery światłowodowe słuzą do łączenia tras światłowodowych zakończonych złączami np. Pigtaile z patchcordami.

Product Adapter LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - AdapteryProduct Adapter LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - AdapteryProduct Adapter LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptery
Imię i Nazwisko:
Firma:
E-mail:*
Telephone:
Treść wiadomości:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Wymagane pozycje są oznaczone *.
Wszystkie podobne produkty

Podobne produkty


Czy informacje na stronie były pomocne?